לתפור

יחסי אהבה-שנאה בעולם התפירה – סיפורה של לקוחה

יחסי אהבה - שנאה בעולם התפירה - סיפורה של לקוחה

כשהגיע אלינו הסיפור הבא, לא יכלנו להתעלם! הזדהינו עם חלק מהטענות, הופתענו, צחקנו ואף מצאנו לא מעט פתרונות! אם גם אתם מרגישים לפעמים, שהתחביב האהוב עליכם ביותר הופך למאתגר, המשיכו לקרוא, כי יש לנו לא מעט לשתף ולספר:

סיפורה של לקוחה- הסיבות שאני "שונאת" תפירה

תמיד אהבתי לתפור, העשייה והיצירה כמו גם ההתרגשות מפתיעים אותי בכל פעם מחדש, כשאני ניגשת אל המחט או אל מכונת התפירה. אך בכל זאת, בלא מעט רגעים, אני חייבת להודות- שאני פשוט שונאת תפירה! או אולי לא ממש שונאת, אלא יותר שוקלת את התחביב פעמיים. למה בעצם זה קורה ומתי? זו הרשימה שלי:   

יותר זמן ממה שחשבתי– כשאני מתחילה פרויקט, אני יכולה לשער את שעת הסיום, מתכננת לפנות את הזמן המתאים משאר המחוייבויות ומתחילה לעבוד במרץ. איכשהו, תמיד אני מוצאת את עצמי בשעת הסיום המשוערת, כשהבדים מפוזרים, הראש מלא ברעיונות וכיוונים חדשים- ואף פעם לא בזמן!

זה לא רק זמן העבודה– אני לא קונה כל-כך הרבה בגדים, כמו שאני מבלה בחנויות השונות ומחפשת רעיונות! מה עושים?

חוץ מזה, ביומיום ובחנויות השונות, אני מרגישה שדעתי מוסחת: במקום לבחון את הבגד או המוצר מבחינת המראה או השימוש- כל מה שעובר לי בראש זה הרכב הבד! 

 כשאני עוברת על חשבון הבנק– אם תפירה נחשבת כתחביב זול, איך קורה שבסוף החודש, ההוצאות שלי על בדים וחומרים כל-כך גבוהות? כשאני רואה בד חדש, אני מתרגשת! לא לקנות, זו אינה אפשרות! ובסופו של דבר, התפירה עבורי הפכה לדבר יקר…

יכולה לחשוב על סיבות נוספות, אך זהו בגדול... מה עושים? למישהו יש רעיון?

לקוחה יקרה, איזה כיף שכתבת לנו! נשמע שאת נהנית לתפור ממש כמונו- ואנחנו בהחלט מזדהים עם רבים מהדברים שכתבת.

אנו ממליצים תמיד לבחון את האפשרות של 'חבר מועדון', מבצעים, קופונים והנחות בחנויות התפירה השונות, על-מנת לחסוך בהוצאות השונות הקשורות לתפירה. כמו כן, ביקור קבוע בחנויות- אונליין ופרונטליות, בהחלט יחשוף אותך לרעיונות יצירתיים וחדשים ויעניק השראה! השתדלי להנות מכך, במקום ללכת לאיבוד ולהתבלבל, מוזמנת לכתוב לנו בכל עת אם את מרגישה שאת זקוקה לעזרה בבחירות השונות.

בין אם התפירה עבורך היא תחביב או מקצוע, ניהול זמן נכון בהחלט יהפוך את התפירה למהנה יותר. נתחי את הדברים הגוזלים ממך את מירב הזמן, כמו גם הדברים המסיחים את דעתך במהלך העבודה. אם מדובר ברעיונות חדשים ומרגשים בלבד- איזה כיף! אנחנו בטוחים שתוכלי להשתמש בהם טוב יותר בפרוייקטים הבאים, כך ש"יתקזז" הזמן! גם אנחנו משקיעים לא מעט מחשבה בהרכב הבדים השונים בהם אנו נתקלים ביומיום, כנראה שזה חלק מהאהבה לתחום- ואת לגמרי לא לבד! מוזמנת לשתף אותנו שוב בכל מה שאת מרגישה הקשור לעולם התפירה, נשמח להיות אוזן קשבת.

מה אתם הייתם עושים? מהו הדבר האהוב עליכם שקשור בתפירה- וממה אתם נהנים פחות? מוזמנים לכתוב לנו ולשתף אותנו בתגובות!

קישורים להזמנות:
מכונות רקמה
מכונת תפירה
מכונות אפרט
מכונות אוברלוק

כתיבת תגובה