You are currently viewing מכונת תפירה מומלצת- כי תפירה היא הטרנד החדש!

מכונת תפירה מומלצת- כי תפירה היא הטרנד החדש!

 אין ספק, לתפירה היסטוריה ארוכה ורבת שנים, אבל כיום, הביקוש העולה למסכות בד והסגר הביתי בעקבות משבר הקורונה- גרם לאנשים לחפש דרכים יצירתיות לתעסוקה כמו גם לתחביבים חדשים. לכן, תפירה היא בהחלט טרנד שאותו לא תרצו לפספס!
אך כיצד למצוא איזו מכונת תפירה מומלצת?

מכונת תפירה למתחילים אך עם מפרט טכני עשיר

איזו מכונת תפירה מומלצת למתחילים? ואיזו מכונת תפירה ביתית מומלצת למתקדמים או תופרים מקצועיים? לפניכם מדריך קצר ומפורט, שיעזור לכם לבחור במכונת התפירה שתתאים לכם!

מהירות התפירה, מספר סוגי התפרים השונים, מצב הלולאה והשחלת החוט הם דברים אותם יש לקחת בחשבון, בעת בחירת מכונת תפירה למתחילים. מכונה קלה לתפעול התופרת בקצב שלכם- ומציעה את כל האפשרויות אותם ניתן ללמוד לבצע במהרה, בהחלט תשפר את המיומנות שלכם עם הזמן. מכונת תפירה פשותה, תהפוך את התפירה לפעולה מהנה- ותעלה את המוטיבציה להתקדם לאט וביסודיות לרמה הבאה:

לבחור מכונת תפירה – חידון

כדי לפתור את הבעיה בבחירת מכונת תפירה יצרנו חידון, פשוט תענו על שאלות ובסופו תראו כמה מכונות תפירה שהכי מתאימות לכם לפי העוזר החזק שלנו. פשוט תעקבו הקישור הזה.

סוג המכונה עצמה, היכולות שלה והמפרט הטכני, הם הדברים אותם חשוב לדעת מראש בבחירת המכונה הראשונה שלכם. מכונות תפירה למתחילים מסוג Necchi 2422 לדוגמא, היא מכונת תפירה מכנית ואחת הבחירות המובילות שלנו, לאלה מכם שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם התפירה.

 1. הספק המנוע 60WT מאפשר תפירת כל סוגי הבדים: מדקים עד עבים.
 2. חלק פנימי מתכתי במבנה אנכי.
 3. תאורת LED באזור העבודה.
 4. בקרת מהירות חלקה עם דוושת הריאוסטט המגיעה ביחד עם המכונה.
 5. תפירה לאחור, חותך חוטים, שולחן נע לגישה לאביזרים שמאפשר בנוסף שימוש בפונקציה “זרוע חופשית”.
 6. מגוון רחב של תפרים:תפר ישר,זיגזג,אוברלוק,תפר אלסטי,מכפלת,תפר מסולסל(מונגרמות),לולאות לכפתורים,רקמה,מילוי שיפשופים לתיקון.
 7.  סט אביזרים מלא. כל האופציות של התפר נקבעות על ידי סיבוב אחד של המתג ואין צורך בהתאמה נוספת של אורך או רוחב של התך.השחלת החוטים.

מתוארת בקפידה בהוראות ומשוכפלת עם מדבקות סכמתיות על גוף המכונה. אנחנו ממליצים על Necchi 2422 לא רק לאימונים, אלא גם על מנת להגביר את רמת נוחות התפירה בבית. מכונת התפירה הזאת תוכל להתמודד במהירות וביעילות עם כל משימה של תפירה ותיקון בגדים או פריטים שונים אחרים.

מכונת תפירה נוספת המתאימה למתחילים- זינגר 2290 עם 10 סוגי תפרים, . גם ל- Singer 2290 מצב סליל עליון אנכי- קלאסי, לולאה חצי אוטומטית והשחלת חוט ידנית.
זינגר 2290 – היא 
כמו כן, לזינגר מכונות תפירה בטווח מחירים רחב, המאפשר לרכוש ללא חשש מכונות זולות אך באיכות גבוהה.

אתם רוצים לקבל 5% הנחה?

תרשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל 5% הנחה להזמנה הראשונה שלך!

אתם רוצים לקבל

5% הנחה?

Brother G20

מכונת תפירה למתחילים נוספת, היא ה Brother G20 . גם כאן מדובר במכונת תפירה מכנית עם אפשרות ל-17 סוגי תפרים שונים- אך ב- Brother G20 מצב הסליל העליון הוא סיבובי אופקי.

לזינגר, מכונת תפירה נוספת המתאימה למתחילים- זינגר 2259 עם 19 סוגי תפרים, מתוכם 5 גדלים שונים לתפר דמוי אוברלוק. גם ל- Singer 2259 מצב סליל עליון אנכי- קלאסי, לולאה חצי אוטומטית והשחלת חוט ידנית. כמו כן, לזינגר מכונות תפירה בטווח מחירים רחב, המאפשר לרכוש ללא חשש מכונות זולות אך באיכות גבוהה.

מכונת תפירה Janome Juno 550  מבית ינומה, היא דוגמא נוספת למכונת תפירה זולות למתחילים. Janome Juno 550 היא מכונה חזקה ועמידה ביותר, המתאימה לכל מי שמעוניין לעשות את צעדיו הראשונים בעולם התפירה. למכונה 15 סוגי תפרים מתוכם 3 גדלים שונים לתפר דמוי אוברלוק, השחלת חוט ידנית, לולאה חצי אוטומטית ומצב סליל עליון אנכי- קלאסי.

מכונת תפירה זינגר ממוחשבת עם 80 תפרים שונים עם שולחן, רוחב תפר עד 6.5 מ”מ.
מכונת התפירה האלקטרונית מציגה ביצועים מרשימים וכלי עזר חדשים, שהופכים אותה ליעילה ולידידותית ביותר לתופרים מתחילים ולמקצוענים.
המכונה כוללת שכלולים חדשניים להקלה בתפירה, ומוכיחה את ערך המכונה למחיר. היתרונות של המכונה כוללים: השחלת חוט אותומתי, לולאה – אוטומטי, מראה את מספר התפר הנבחר , כאשר המידע כולו מוצג על מסך מערכת המכונה.

הזמן להתקדם...

מכונת תפירה ביתית מומלצת למתחילים, היא כזו שתעודד אתכם להתקדם, ללמוד וליצור, עד שתחושו שמיציתם את האפשרויות אותן המכונה מציעה, עד לרגע בו תרגישו שהגיע הזמן להתקדם…

השלב הבא- מכונת תפירה מומלצת למתקדמים!

כשאתם מנוסים יותר- אתם בהחלט מוכנים לתפור מהר יותר ולהכיר אפשרויות רבות ומורכבות יותר- הקיימות כמובן, במכונות תפירה למתקדמים. אם כבר צברתם ניסיון בעבודה עם מכונת תפירה ואתם מכירים את כל סוגי התפרים הקיימם במכונה שלכם כיום, וודאי תתעניינו באחת מהמכונות הבאות:

למכונת תפירה זינגר 4432 יש 32 סוגי תפרים! מדובר במכונה עם מנוע חזק ביותר, המסוגלת לתפור במהירות מרשימה של עד 1100 ס"מ לדקה- ומתאימה גם לבדים כבדים! מכונת תפירה זינגר Singer Heavy Duty 4432 עם תפר דמוי אוברלוק, מצב סליל אופקי קלאסי, לולאה והשחלת חוט אוטומטיים, היא בחירה נהדרת למתקדמים המחפשים מכונת תפירה ביתית במחיר נוח.

בדומה למכונת תפירה זינגר, גם היצרנית הפופולרית והאהובה ינומה מציעה מכונה למתקדמים: Janome HD1019 Heavy-Duty, לה גוף פנימי עשוי אלומיניום יצוק וחזק, עמיד ביותר המזכיר את מכונות המתכת הקלאסיות. ל- Janome HD1019 Heavy-Duty אפשרות ל-19 סוגי תפרים, הכוללים תפר דמוי אוברלוק, מצב סליל עליון אנכי קלאסי, השחלת חוט ולולאה אטומטיים.

אם התנסתם, אהבתם והתמדתם בשימוש במכונות התפירה למתקדמים, ככל הנראה רמת התפירה שלכם אינה נופלת מזו של תופרת מקצועית, או אפילו חייט! ואין זה אומר שזה הזמן לעצור, להפך, זה הזמן לתת את המכונת תפירה למסירה או אפילו למכור אותה- ולהשתדרג במכונות תפירה מקצועית!

מכונת תפירה אלקטרונית של Juki קלות לתפעול וידועות באיכותן ובביצועי התפירה שלה.
במכונה יש 197 סוגי תפרים, השחלת חוט אוטומטי וחיתוך חוטים אוטומטיץ

מכונת תפירה חצי תעשייתית לעבודה מאומצת וקווילטינג,עם מנוע רב עוצמה התופר את כל סוגי הבדים ממשי,טריקו ועד ג’ינס. מומלצות לתפירת בגדים, עבודות קישוט ובכלל לכל צרכי התפירה.
למכונה מסך תצוגה רחב וברור המציג את סוגי התפרים, רוחב ואורך התפר.

מכונות תפירה מקצועיות- מכונת אפרט או מכונת אוברלוק ביתית?

עם מכונות התפירה המקצועיות, תוכלו ליצור את פריט הלבוש המושלם, מפות, כלי מיטה, או בעצם- כל יצירה עשויה מבד העולה על דעתכם! שני סוגים מומלצים של מכונות תפירה מקצועיות הם האוברלוק ואפרט, מביניהם תוכלו לבחור את המכונה שהתחברתם אליה, או שהכי מתאימה לצורך שלכם:

מכונת אוברלוק ביתית– בעוד תפר דמוי אוברלוק, אותן יוצרות מכונות התפירה הביתיות השונות עשוי מחוט אחד, במכונת אוברלוק ביתית התפר מורכב משלושה או ארבעה חוטים! התפר החזק מבטיח שעבודתכם תישמר והבד לא ייקרע או ייפרם! בתפר אוברלוק ניתן ניתן לשחק עם עובי החוטים השונים וצפיפותם- כדי להגיע אל רמת גימור גבוהה במיוחד. בנוסך לכך, למכונת אוברלוק ביתית סכין החותכת את שאריות החוטים בקצה הבד, בצורה מדויקת ביותר- כך שהגימור המושלם בעבודה עם מכונה כזו- מובטח.

מכונת אפרט– מכונת אפרט ידועה ביכולת תפירת המכפלות שלה וביכולתה לספק לבד גימור מקצועי וחזק, המזכיר את הגימור המוכר שבבגדים מסחריים. מכונת אפרט מתאימה לבדים נמתחים וגמישים, בנוסף לבדים הקלאסיים והמוכרים- כשתפר אפרט הינו אידיאלי ליצירת מכנסיים, בגדי ים ועוד.

מכונת אוברלוק ביתי, כמו גם מכונת אפרט ביתית, מאפשרות יצירתיות אין-סופית, לצד הנאה מתפירה מהירה , מדויקת ומקצועית!

 

 • Brother 1334DE מכונת אוברלוק
 • בשביל מה אוברלוק הזה? –בגדי ים או בגדי ספורט המצריכים חיזוקים
 • כמות תפרים – 8
 • אורך תפר מקסימלי –  4 מ”מ
 • רוחב תפר מקסימלי –  7 מ”מ
 • מספר חוטים –  2/3/4 
 • מיקום כונן סכין –עליון
 • מהירות תפירה מקסימלית – 1500 תפרים לדקה
 • 100 וואט 

Juki MO-50eN מכונת אוברלוק יוקי פותחה ע”י חברה יפנית לעיבוד איכותי של מוצרים מחבדים שונים. אוברלוק מודרני לשימוש ביתי בשלושה / ארבעה חוטים

אוברלוק מציע טעינה נוחה של חוטים, שמתיחתם תוחלש אוטומטית במצב של רגלית מורמת. התאמת לחץ של הרגלית וכוונון הזנה דיפרנציאלית מסופקות. ידית תפר רולר המובנית בפלטת המחטים

JANOME COVER PRO 8800 CPX דגם של מכונת אפרט ביתית של היצרן היפני המפורסם.

לפי התכונות, בטיחות, וחומר ומבנה החסינים מזעזועים, עם מדדים גבוהים של משאב תפעול, היא מתקרבת ומתואמת לרמה של מכונות תעשייתיות. ובהתאמה, בשימוש ביתי היא תשרת שנים רבות. הגוף ושטח עבודה גדולים מהרגיל. מערכת נוספת, המקלה על כיוונון מתיחת החוטים לכל סוגי בד (TLC), מערכת חיזוק תפר, וויסות לחץ רגלית על בד, הזנת חומר דיפרנציאלית, שרוולית פנויה – כל הפונקציות עושות את המכונה מתאימה לכל סוגי בד ופשוטה בעבודה וכיוונון.

רוצים לקנות מכונת תפירה יד 2?

שווה לקרוא!

מכונות תפירה למכירה- אצלנו במכונת תפירה.

אם תמיד חלמתם לתפור- אנחנו ב'מכונת תפירה' נשמח לעזור לכם להפוך את החלום למציאות! מכונת תפירה במחיר נוח ומכונות תפירה למכירה המיועדות לכל הרמות- ממתינות לכם באתר שלנו . נשמח לסייע לכם בבחירת המכונה האידיאלית עבורכם, בהזמנת מכונות בהתאמה אישית אם תרצו- וכמובן, לספק מענה לכל שאלה או הייעצות! מוזמנים ליצור איתנו קשר ממש כאן

למה לבחור MECHONATTFIRA.COM?

אצלנו, ב'מכונת תפירה', לתפור זו תשוקה! אנחנו נהנים ללמוד דברים חדשים, להתנסות בשימוש במכונות תפירה חדשות- ולהביא עד אליכם את המוצרים המובילים בשוק, תמיד. במהלך השנים בסוינג ווייב, צברנו ידע עשיר וניסיון רב בעולם התפירה המופלא, אותם נשמח לחלוק עם לקוחותינו.

כתיבת תגובה