מכונת תפירה זינגר

חמשת חברות של מכונות התפירה הביתיות המובילות

עבורי, כמו גם עבור רבים אחרים, ביניהם גם גברים וגם נשים – התפירה היא כלי ביטוי עבור היצירתיות הפנימית. באמצעות מכונת התפירה ניתן לבטא את היצירתיות שלנו וליצור פריטי לבוש ואביזרים, כמו גם אלמנטים קישוטיים לבית. אך על מנת לבטא נכון את כל אותה יצירתיות, אנו זקוקות למכונת תפירה אשר תאפשר לנו להגשים את כל אותם הרעיונות המקוריים. אנו זקוקים למכונת תפירה אשר תאפשר לנו לבצע תפרים מדויקים ולהשיג תוצאות טובות מבלי להסתבך יותר ידי. 

האם נבחר במכונת תפירה זינגר, ינומה, אולי מכונת תפירה ברדר או מותג אחר? מהן בכלל האפשרויות? כאשר אנו מחפשות מכונת תפירה ביתית אנו עשויות להיתקל ביצרנים רבים, חלקם מוכרים יותר, חלקם מוכרים פחות, ואולי גם כאלו שמעולם לא שמנעו עליהם. אך בסופו של דבר, מבין כל המותגים אנו צריכים לבחור את מכונת התפירה האידאלית. 

על מנת להקל עליכם בררנו קצת את האפשרויות השונות והרכבנו עבורכם את רשימת חמשת מכונות התפירה המובילות לשימוש ביתי.

 

מכונות תפירה מומלצות לשימוש ביתי

5 סיבות מדוע תפירה היא גם תרפיה

יצרנית מכונות התפירה זינגר זוכה למקום של כבוד בעולם מכונות התפירה הביתיות. הכל התחיל בזכות ממציא אמריקאי שהיה לו את החזון לייצר מכונת תפירה המתאימה למשתמש הביתי, וכך נולד המותג. הוא היה אחד הראשונים שעשו זאת וכך הצליח לבסס את מעמדו המככב בשוק, עליו הוא שומר עד היום בארצות הברית ובעולם כולו. מכונת תפירה זינגר נחשבת לסוס עבודה.

חברת ינומה -Janome היא יצרנית מכונות תפירה מיפן אשר בהחלט מגיע לה קרדיט בתחום מכונות התפירה. חברת ינומה היא הראשונה שהציגה מכונת תפירה ממוחשבת לשימוש ביתי, וגם הראשונה להציע מכונת רקמה וקילטינג לשוק הביתי. כמו מכונת תפירה ברדר, גם מכונת תפירה ינומה ידועה כמכונת תפירה ידידותית מאוד למשתמש, ולכן מכונת תפירה ינומה נוחה מאוד לתופרות מתחילות.

חברת ברדר היא יצרנית ותיקה ומוכרת בתחום מכונות התפירה. למעשה ברדר היא לא רק יצרנית של מכונות תפירה אלא חלק מתאגיד גדול העוסק במחשבים, מדפסות ועוד. החברה מציעה מבחר של מכונות תפירה למטרות שונות, החל ממכונות פשוטות ובסיסיות, ועד למכונות משוכללות וממוחשבות. מכונת תפירה ברדר זוכה לפופולריות גדולה בקרב תופרים ותופרות בכל העולם.

מכונת תפירה ברנינה

חברת ברנינה היא יצרנית מכונות תפירה מוכרת בשוק העולמי. מכונת תפירה ברנינה נמכרת בעיקר באוסטריה, אוסטרליה, גרמניה, יפן, ומדינות נוספות. היא נחשבת למותג איכותי ברמת מחיר גבוהה בהשוואה למותגים אחרים. רוב הדגמים של מכונת תפירה ברנינה הם דגמים ממוחשבים, אך ישנם גם דגמים מכניות.

מכונת תפירה ברנינה

מכונת תפירה פפאף

יצרנית ותיקה מגרמניה. החברה נוסדה בשנת 1862, תקופה שבה באמת ידעו לעשות דברים כפי שצריך. מאז הטכנולוגיות השתפרו והשתנו, אך החברה שמרה על המיתוג של מוצר פרימיום. החברה נכנסה אל התחום של מכונות תפירה חכמות אשר משנות לחלוטין את חווית התפירה.

מכונת תפירה פפאף

היצרנים שהזכרנו הם יצרנים מוכרים ואמינים אשר מציעים דגמים שונים של מכונות תפירה. לכל יצרן ישנם דגמים שונים, ברמות מחיר שונות. בבואכם לרכוש מכונת תפירה, מומלץ לעשות זאת במקום אשר יכול להעניק לכם ייעוץ בבחירת הדגם המתאים, במיוחד אם אתם חסרי ניסיון. 
אל תהסס לפנות אלינו או לבדוק כאן את רוב השאלות החשובות.

כתיבת תגובה