אנו מרקטפלייס ךכל צריכי התפירה, אנו מוכרם בדים, חנות מכונות תפירה ואביזרים לתפירה, יש לנו מוצרים שלנו וגם מוצרים ממוכרים אחרים מקומיים ומחו"ל 

אין זה סוד שרוב מוצרי האלקטרוניקה בחו”ל זולים יותר, אך כאשר מדובר על מכונות תפירה, בחו”ל הן זולות פי 2! בזכות זה אנו יכולים להציע לכם מכונות תפירה במחיר הנמוך בכ 30%-40% מאשר המחיר בחנויות, וזה כולל את המשלוח לסניף הדואר הקרוב לביתכם.
כן, כמובן! אתם תקבלו בדיוק את מה שהזמנתם במארז מקורי עם כל התעודות והמסמכים של היצרן.
בדרך כלל המשלוחים לוקחים כ 21-45 יום.
האחריות היא בהתאם למדיניות המשווק. אם אתם נתקלים בבעיה במכונת התפירה צרו איתנו קשר, אנו נשתדל לספק לכם שירות בעצמינו במשך שנה מיום הקנייה. אם לא נצליח לפתור את הבעיה אתם יכולים להחזיר את המכונה למשווק בחו”ל. אנו נוכל לטפל בהחזרה עבורכם, אך עליכם לשאת בהוצאות המשלוח – 300 ש”ח למכונת תפירה.
ויזה, גלה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס באמצעות PayPal

ואתם יכולים לבצע את התשלום דרך PayBox, Bit, לאומי Pay, העברה בנקאית או תשלום מזומן (כתובת מגורים בקריית מוצקין).

הסיבה המרכזית היא המחיר, אנו מציעים לכם מחיר הנמוך ב 30%-40% מהמחיר בחניות בארץ. הסיבה השנייה היא המומחיות – אנו בעסקי התפירה מאז שנת 2017 ויש לנו מותג משלנו sewingwave לבגדי ילדים ומצעי מיטה. והסיבה השלישית היא המבחר – מכיוון שאנו מזמינים מחו”ל אנו יכולים להציע לכם מבחר עשיר של מכונות תפירה; אצלנו תמצאו את מכונות התפירה החדישות ביותר, הנמכרות ביותר, כמו גם את אלו המתאימות למתחילים.
על מנת לבחור את דגמי מכונות התפירה בחנות אנו קוראים בעיון את כל הסיקורים והביקורות, אנו מקדישים שעות לסרטוני היוטיוב ומחפשים בכל רחבי הרשת על מנת להביא לכם את חווית התפירה הטובה ביותר. זוהי מטרה מרכזית עבורנו להרוויח את אמון הקהל, זהו חלק מהמוניטין שלנו ולכן אנו עושים הכל על מנת להבטיח את הדגמים הטובים ביותר.
אתה משלם על מכונת התפירה שאנו קונים בשמך (ייבוא אישי), דמי משלוח ודמי טיפול.